Vyrůstala jsem obklopena přírodou, které mě odjakživa fascinovala svojí tajuplností a léčivou silou. Již od malička jsem sbírala kameny a jiné přírodní poklady ze kterých jsem postupně začala vyrábět šperky a nejrůznější objekty – nejdříve především pro sebe a blízké a později pro širší veřejnost pod značkou ISIS.

Baví mě organická krása kamenů, jejich krystalizace, geometrie, barvy, moudrost a energie. Každý kousek pečlivě vybírám a páruji tak aby se, pokud možno, co nejlépe zachovala jeho původní, neopracovaná forma, a tak vynikly jeho kvality. Každý šperk a objekt je originál a má svůj skrytý příběh.

Název ISIS je inspirovaný egyptskou bohyní Ísis zosobňující ideály lásky, ušlechtilosti a krásy které jsou mi blízké. Mnohé z motivů, se kterými pracuji jsou inspirovány starobylou mytologií a kosmickou geometrií.

Studovala jsem oděvní průmyslovku, grafický design, scholastiku (škola současného umění). Nyní se věnuji převážně produktovému designu a aranžerství. Ve volném čase se zabývám homeopatii, osobnímu a spirituálnímu rozvoji a přírodním způsobům léčby.

“Nature speaks to us through different images, landscapes, colors, patterns, and forms of exquisite beauty. As we admire nature’s extravagance, our emotions and feelings become part of it. This harmonious balance makes our souls happy.“

Ralph Waldo Emerson